قیمت سمعک ها ارتباط مستقیم با تکنولوژی بکار رفته در آن و ویژگی های سمعک و خدمات پس از فروش آن دارد. سمعک شما براساس کم شنوایی و نیازهای شما انتخاب می شود و ادیولوژیست طبق بودجه شما بهترین پیشنهاد را به شما خواهد داد.

قیمت انواع سمعک

در تولید سمعک تلاش شده است تا سمعک ها در رده های قیمتی متفاوت و متناسب با سطوح مختلف توانایی های مالی افراد جامعه در دسترس باشد و قیمت سمعک ها بر این اساس که تکنولوژی های در سمعک وجود داشته باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.


آنچه بايد در‌مورد قیمت سمعک بدانید!

هر اندازه تکنولوژی و امکان سمعک پیشرفته‌تر باشد، قیمت سمعک بالاتر خواهد بود. آنچه قیمت سمعک را تعیین می‌کند فقط ميزان و نوع کاهش شنوایی افراد نيست بلكه نيازهاي خواص استفاده کننده و عوارض جانبی کاهش شنوایی و بسیاری از عوامل دیگر فردی مثل سن و شغل و … نیز در انتخاب سمعک مناسب و در نتيجه قیمت سمعک موثر هستند.
قيمت سمعک بسته به این که بهترین سمعک سمعک ديجيتال، سمعک وايرلس، سمعک هوشمند، سمعک ضدآب يا … براي کم شنوا مناسب باشد، متفاوت خواهد بود. چنانچه فرد نیاز به سمعک های مخصوص دارای مدارهای صوت درمانی برای وزوز گوش یا نیاز به استفاده از سمعک های با قابلیت اتصال به تلفن همراه یا … داشته باشد، قیمت سمعک نیز متاثر میگردد.
اما با توجه به تکنولوژی های پیشرفته به کار رفته در سمعک ها، تعداد محدود سمعک های تولید شده در هر سال در دنیا، زمان و تخصص بالا برای تجویز و تنظیم سمعک و عوامل دیگر، نمیتوان هزینه و قیمت سمعک را گران دانست.


یکی از مهم ترین عواملی که هنگام تجویز سمعک باید توسط اودیولوژیست و شخص کم شنوا مورد توجه قرار گیرد،قیمت سمعک می باشد.

فاکتورهای موثر در تعیین قیمت سمعک عبارتند از سایز و مدل سمعک،نوع سمعک و تکنولوژی های سمعک و….
سمعک ها بر اساس سایز و محل قرارگیر شان درون یا روی گوش به انواع مختلفی دسته بندی می شوند.

سمعک های نامرئی( IIC) سمعک های بسیار ظریفی هستند که درون کانال گوش و بعد از خم دوم کانال قرار می گیرند،این سمعک ها در رده های قیمتی بالا قرار می گیرند.

سمعک های داخل گوشی (CIC)

سمعک های پشت گوشی (BTE)

سمعک های رسیور داخل کانال (RIE) می باشند.
سمعک ها از نظر تکنولوژی ها و پردازش های موجود د آن ها نیز به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. هر چه تکنولوژی های یک سمعک پیشرفته تر باشد،قیمت سمعک نیز بالاتر خواهد بود.

سمعک های آنالوگ دارای ساده ترین پردازش و تکنولوژی ها بوده و تنظیم آن ها بصورت دستی انجام می شود. این سمعک ها در پایین ترین رده قیمتی قرار دارند.

سمعک های دیجیتال،تکنولوژی پیشرفته تر نسبت به سمعک آنالوگ داشته و پردازش دیجیتالی دارند.تنظیم این سمعک ها برخلاف سمعک های آنالوگ،از طریق کامپیوتر انجام می شود.

یکی از تکنولوژی های پیشرفته در سمعک ،تکنولوژی وایرلس می باشد. سمعک های وایرلس دارای مزایای بسیاری می باشند که باعث افزایش راحتی کاربر سمعک شده و نقش ویژه ای در بهبود درک گفتار افراد کم شنوا دارند. سمعک هاب وایرلس با امکان برقراری ارتباط دوگوشی بین سمعک های دوگوشی‌،تبادل اطلاعات بین سمعک های دو گوش را فراهم کرده و نهایتا به پردازش دوگوشی کمک میکند . سمعک وایرلس و سمعک هوشمند با تکنولوژی های پیشرفته موجود در آن ها با هدف کمک به کاربران سمعک برای رسیدن به شنوایی دوگوشی و راحتی کاربر سمعک،در بالاترین رده قیمتی قرار دارند.

عواملی که دربالا ذکر شد،مهم ترین فاکتورهای در تعیین قیمت سمعک می باشدکه در کلینیک سمعک صدا انواع این سمعک ها با رده های قیمتی متفاوت ارائه می شود.

 

مشاوره رایگان در زمینه انتخاب نوع سمعک بر اساس نوع کم شنوایی


 

هدف اصلی کلینیک سمعک صدا

_  کاهش هزینه های زائد

_  کیفیت محصولات و خدمات با ارائه برند های معتبر دنیا

_  سرعت و ارائه سرویسهای اولیه با راه اندازی 3 مرکز در تهران (رسالت و اکباتان و سعادت آباد)

_  ارائه بهترین سمعک با توجه به نیاز مشتری

_  انعطاف در قیمت و خدمات بر اساس نیاز مشتری

_  ارائه خدمات مناسب به مشتری با گارانتی بین المللی

 وب سایت : http://www.samak-seda.com

کاتال تلگرامی کلینیک سمعک صدا : https://t.me/samak-seda

شماره تلگرام، وایبر، واتس آپ و لاین :  989395353393

 


کلینیک سمعک صدا

کلینیک سمعک صدا با ایجاد سه مرکز در شهر تهران با کادری متخصص جهت معاینه و تجویز انواع سمعک های داخل گوشی و سمعک پشت گوشی ، سمعک نامرئی، سمعک هوشمند ، سمعک دیجیتال ، سمعک وایرلس ، سمعک ضد اب ، سمعک شارژی ، سمعک انالوگ ، سمعک cic ، سمعک iic ، سمعک bte ، سمعک ric  و همچونین ارائه خدمات ارزیابی شنوایی  تینپانومتری ، شنوایی سنجی ، OAE  و ... جهت رفاه حال کم شنوایان انجام داده است.

کلینیک سمعک صدا عمده توان خود را برای راحتی افراد کم شنوا جهت اسودگی انها با ارائه بهترین یرند های سمعک و بهترین مدل های سمعک از برند های معتبر به کار بسته  و این امید را به انها می دهد که کلینیک سمعک صدا با ارائه گارانتی معتبر بین المللی و همچونین دارا بودن سه مرکز در شهر تهران در هر زمان در کنار شما خواهد بود

 

فعالیت های کلی کلینیک سمعک صدا به شرح زیر می باشد :

 

ارز یابی شنوایی با جدید ترین دستگاه های روز دنیا

ارائه انواع سمعک هوشمند و سمعک دیجیتال و سمعک انالوگ و  سمعک نامرئی و ... با برند های معتبر دنیا

تعمیر انواع سمعک از برند های مختلف در کمترین زمان ممکن

ارائه انواع باتری سمعک

تعویض سمعک های قدیمی با سمعک های جدید ار برند های معتبر دنیا با بهترین قیمت

 

 

درباره ما

سمعک داخل گوشی ، سمعک پشت گوشی ، سمعک نامرئی، سمعک هوشمند ، سمعک دیجیتال ، سمعک وایرلس ، سمعک ضد اب ، سمعک شارژی ، سمعک انالوگ

ارز یابی شنوایی با جدید ترین دستگاه های روز دنیا , ارائه انواع سمعک هوشمند و سمعک دیجیتال و سمعک انالوگ و  سمعک نامرئی  , ارائه انواع باتری سمعک , تعویض سمعک های قدیمی با سمعک های جدید